Obsah

INTERIÉROVÉ SKŘÍNĚ NA HASICÍ PŘÍSTROJE

Skříně na hasicí přístroje jsou určeny do staveb a prostor s vyššími nároky na estetickou úroveň interiérů. Díky široké škále barevného provedení lze snadno docílit jejich dokonalého začlenění do interiérů a elimonovat tak rušivý dojem z instalovaných hasicích přístrojů.

Umístěním hasicích přístrojů do těchto interiérových skříní, které jsou opatřeny normalizovaným piktogramem, vyhovíte prováděcí vyhlášce MV ČR č.246/2001 Sb.

a zároveň nenarušíte estetickou úroveň Vašeho prostředí.

Skříně na HP jsou vyrobeny z laminovaných desek různých dřevodekorů a barev. Hrany jsou opatřeny tavně nalepenou páskou ABS. Dvířka jsou z nosného materiálu MDF a vyráběna jsou na moderních CNC dřevoobráběcícch centrech.

Jejich specifickým znakem jsou do plochy vyfrézované piktogramy. Dvířka mohou být vyrobena v dýhovaném nebo foliovaném provedení.

Svým vnitřním rozměrem jsou připraveny na instalaci většiny práškových a vodních hasicích přístrojů distribuovaných v ČR. Instalují se přímou montáží na zeď s možností zavěšení na držáku HP nebo pouze postavením HP ve skříni samotné.

VNĚJŠÍ ROZMĚRY:

  • VÝŠKA: 780 mm
  • ŠÍŘKA:  280 mm
  • HLOUBKA: 240 mm