Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Navigace

Obsah

STAVBA

 

Obecně

 

Ve velmi krátkém časovém úseku se investorům podařilo přestavět bývalý supermarket Delvita na moderní sportovní bar s bowlingem. Celá rekonstrukce by se dala rozdělit do tří vzájemně propojených, na sebe navazujících etap. Při opomenutí veškerých administrativních úkonů se nejprve vybudovalo stavební zázemí pro bowling a hospodu. Poté přišla na řadu instalace bowlingových strojů a drah a finálním krokem bylo vybudování interiéru, který úspěšně završil celou stavbu. Tvrdá práce byla nakonec odměněna zařazením celého areálu do řetězce značkových hospod Pivovarů STAROPRAMEN. 

 

 

Stavba

 

Drtivou většinu stavebních prací prováděla společnost FEHAS Group . Stavební úpravy probíhaly podle předem stanoveného harmonogramu prací a zřejmě největším oříškem bylo přizpůsobení objektu nové činnosti - hostinské činnosti. S vybudováním nové moderní kuchyně odpovídající nejpřísnějším hygienickým normám přišly na řadu starosti s lapačem tuků a souvisejícími kanalizačními přípojkami. Po nich již mohla přijít na řadu výstavba příček a samotné stavební úpravy. V této souvislosti je nutno vyzdvihnout společnost Elstap Janovský, která provedla veškeré elektropráce a rozvody vzduchotechniky. Nejlépe atmosféru té doby tj. třetího čtvrletí roku 2002 kdy stavba probíhala, dokumentují pořízené fotky.

 

pohled od současného vchodu doprava-místo pro bar

 

Bowling

 

Velmi podstatnou částí byla samozřejmě instalace osmi kvalitních bowlingových strojů a drah BRUNSWICK. Zdá se až neuvěřitelné, že právě tato část výstavby proběhla během pouhých čtrnácti dnů. Nejdůležitějším úkolem bylo dát celý prostor bowlingu do roviny pomocí laseru. Jakmile byla zabezpečena absolutní rovina, mohly se stroje zavézt na své místo a poté položit finální vrstvu na bowlingové dráhy. Precizní práce profesionálů slavila úspěch.

 

Interiér

 

Jako třešnička na dortu se s odstupem několika měsíců jeví tvrdá práce "interiérářů". Společnost FEHAS interier spol. s r.o. dokázala dát tvář nejen celému prostoru za bowlingem, ale především hospodě a baru. Krásný a do všech detailů propracovaný interiér dnes láká k posezení všechny bez rozdílu věku. Jste srdečně zváni !!!